کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم

اثر سلست ان جی از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: مرضیه خسروی-داستان زندگی خانوادگی

درباره كتاب: "لیدیا مرده اما هنوز کسی نمی داند." داستان با این واقعیت ساده و در عین حال سهمگین آغاز می شود. روایت دختر نوجوانی که در خانواده ای آمریکایی-چینی به دنیا آمده ، دختری که برای حفظ جمع خانوادگی و در کنار داشتن مادر سال ها فداکاری می کند اما در نهایت تاب تحمل زندگی در چنان خانواده ای را از دست می دهد،خانواده ای که به لحاظ تفاوت های فرهنگی در جامعه ی آمریکای دهه 60 و 70 خود را منزوی کرده اند و عملا نمی توانند با محیط اطراف شان ارتباط برقرار کنند. این کتاب که یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ٢.١٤ بوده داستان عشق ها و آرزوهایی است که هرگز بر زبان آورده نمی شوند و تنها پس از مرگ است که بازماندگان آن را از میان یادگاری ها و خاطرات عزیزشان درمی یابند. تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم در حقیقت بیانگر عدم درک خواسته ها و آرزوهایی است که موجب می شود اعضای خانواده از هم فاصله بگیرند.


خرید کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم
جستجوی کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم در گودریدز

معرفی کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم از نگاه کاربران
** اسپویلر هشدار ** 3.5 ستاره - چه شدید، تاریک، فکر تحریک کتاب. این به مدت طولانی در ذهن من باقی خواهد ماند. پس از اتمام این احساس احساسات مخلوطی از خود احساس می کنم. گفتن داستان و نوشتن عالی بود. این داستان بسیار جذاب بود، اما خیلی غمگین بود.مردم برای فرزندان خانواده لی لگد زد. آنچه که به عنوان یک داستان عشق ممنوعه بین مریلین و جیمز آغاز شد و به دلیل انتظارات غیرواقعی به مرگ پایان یافت، بیش از حد به یک کودک فشار آورد. من با جیمز و مریلین در سراسر داستان برای A خلع سلاح شدم) خودشان جداگانه (و بسیار مخالف) آرمانها را در مورد دخترشان، لیدیا و B) هل دادند تا از دو فرزند دیگرشان، نات و هانا نادیده بگیرند. لیدیا هیچ فرصتی برای زنده ماندن از والدین امید و آرزوهای او نداشت، به جز هر دو آنها. مریلین و جیمز امیدوار هستند و تشویق می کنند که بهترین ها @ برای لیدیا هستند، در عین حال، این فشارها باعث سردرگمی بی پایان، استرس و خستگی او می شود. در حالی که داستان خود بسیار خسته کننده و غم انگیز بود، نوشتن واقعا خوب بود و من را از صفحه اول تا آخر به طور کامل درگیر کرد.

مشاهده لینک اصلی
همه چیزهایی که من هرگز به شما نگفتم، رمان ابتکاری Celeste Ng است و به یک خانواده قدرتمند و در عین حال آرام در مورد خانواده لی اشاره می کند که با دختر نوجوان خود از دست می دهند. داستان به زیبایی بیان شده است و پرویز فریب خورده است که شما فقط یک بار در طول رمان ها می بینید. این نه تنها داستان یک خانواده چینی آمریکایی از دست دادن یک دختر نوجوان است، بلکه داستان نژادپرستی، خانواده سعی دارند به یک اجتماع و یک اجتماع متصل شوند که قادر به دیدن یک خانواده در بحران ها و بالاتر از همه خانواده ای نیست که بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. من واقعا از این رمان لذت بردم، شخصیت ها به زیبایی نوشته شده اند و طرح تخیلی و خوب است. من دوست داشتم که چگونه هر یک از اعضای خانواده داستان خود را می گویند، و در انجام این کار ما در مورد عشق خود، ترس و رویاهای خود یاد می گیریم. در این رمان زمانی بود که من فقط احساس غم و اندوه در موقعیت های تصویری و خشم در اعمال نژادپرستی بود. شما احساس میکنید میخواهید دستهایتان را در اطراف خانواده لی بچرخانید و از آنها محافظت کنید. من دوست دارم زمانی که یک نویسنده می تواند یک خواننده را احساس کند و Celeste Ng همه جعبه ها را برای من در نظر بگیرد. من فکر می کنم این کتاب به بسیاری از خوانندگان تجلیل خواهد کرد و یک کتاب بحث مفیدی خواهد داشت.

مشاهده لینک اصلی
تمام بررسی های من را در اینجا پیدا کنید: http://52bookminimum.blogspot.com/ â € œThey این آخر هفته را برای سال های آینده تجزیه و تحلیل خواهد کرد. چه چیزی آنها را از دست داده بودند که باید ببینند؟ حرکت کوچک، فراموش شده، ممکن است همه چیز را تغییر داده است؟ آنها آن را به استخوان ها برمی گردانند، تعجب می کنند که چطور این همه اشتباه کرده اند و هرگز مطمئن نخواهند شد. »هورسری. خبر خوب است، من فکر نمی کنم این لزوما تنها من در این زمان است. مشکل برای من با همه چیز که هرگز به شما نگفتم با کاراکتر بود. من شخصا شخصیت های غیرمعمول را نادیده می گیرم و مطمئنا موضوع موضوع تاریک را نمی توانم (شما می توانید این نوع قلعه من را بگو). چیزی که من ذهنم را به آن می اندیشم، هیچ چیز را احساس نمی کند - \"ندا\" - \"ZILCH\" برای افرادی که در مورد خواندن صحبت می کنند. این کتاب با یک نوجوان مرده آغاز می شود. در حالی که خانواده از مرگ خواسته بی اطلاع است، برای مدت طولانی آنها را پر می کند. اکنون اگر فکر می کنید این نوعی از رمز و راز عالی / هیجان انگیز است - شما باید کتاب اشتباه است. اساسا این یک مطالعه خانوادگی از تاریخ مریلین و جیم لی، ازدواج آنها و فرزندانشان است. پاداش برای من â € \"مغز سالخورده من در واقع به یاد می آورد که نقطه طرح، حتی اگر من برای کتابخانه کپی من برای چندین هفته نگه داشته شد. متأسفانه همانطور که در بالا ذکر شد، هنوز نمیتوانم با این داستان کنار بیایم. . . . در حالی که اکثریت کتاب به سادگی برای من کار نمی کرد، من از مراجع فرهنگی ظریف لذت بردم که به عنوان یادآوری یادآور شد که این کتاب در دهه 1970 تنظیم شده است و این واقعیت است که این عضو سفید سفید نژاد بود خانواده به جای آسیایی که مرده بود بر روی بیش از حد موفقیت. به طور جدی - این کلیشه نژادی به مرگ انجام شده است و نیاز به سوزاندن در یک گودال آتشین در جهنم است. من درک بسیاری از این کتاب را دوست دارم، بنابراین قطعا آن را از TBR خود را بر اساس بررسی من حذف کنید. خبر خوب این است که، حتی اگر شما آن را پیدا کنید، مثل آن که من آنرا کوتاه کرده ام و بسیار سریع خواندید. همانطور که برای هر کسی که حتی فکر می کند که از من بپرسد چطور من این شخص را نفهمید و یا اینکه ممکن است پیشنویس یک نظری را ارائه کنم که به من اطلاع می دهد این را اشتباه خوانده ام؟ Donâ € ™ t. . . .

مشاهده لینک اصلی
از جمله جمله باز، می توانم بگویم این را می توان به عنوان خوانده شده تا حدودی دشوار است. در پنجاه و پنج سالگی، ازدواج های مخلوط، نه فقط سیاه و سفید، بلکه در این مورد چینی و سفید نیز وجود دارد. مریلین به مدت طولانی می خواست که در زمانی که زن انتظار داشت ازدواج کند، خانه داشته باشد، فرزند داشته باشد و خیلی چیز دیگر، دکتر باشد. سپس او با جیمز، استاد چینی ملاقات می کند و متوجه می شود که او فرزند خود دارد، برنامه های او تغییر می کند و ازدواج می کند. داستان درباره انتظارات، در مورد تطبیق یا نبودن، متفاوت بودن با همکلاسی هایش، نگاه کردن به تعصبات نژادی و جنسیتی و نگاه حساس به یک خانواده در بحران. همانطور که جیمز و مریلین امید و آرزوهای خود را بر دخترش لیدیا می گذارند، آنها به آنچه که در خانواده شان اتفاق می افتد کور هستند. پس از مرگ او، به دنبال پاسخ می روند و بی سر و صدا حقایق و اسرار آشکار می شود. خواننده افکار و احساسات هر یک از اعضای خانواده را می شنود و آنچه که پیدا می کنند فاقد احساس عاطفی هستند. آنها اکنون، به عنوان یک خانواده، قطعات را جمع کرده و دوباره شروع می کنند. در مواجهه با تراژدی، طبیعی است که در مورد آنچه که از دست داده است متمرکز شود، به جای آن که منتظر بماند. این تصمیم خانواده ای است که باید انجام دهد و نویسنده کار فوق العاده ای برای نشان دادن به ما نشان داد که چه چیزی آنها را در اینجا هدایت کرده و چگونه می توانند به جلو حرکت کنند. رمان نوشتاری به خوبی نوشته شده، تند و تند و تیز با نویسنده ی اولیه. یک داستان آرام با فضل و حکمت گفت. ARC از ناشر

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره من به شما بگویم: همه چیزهایی که هیچ وقت به تو نگفتم تو متعلق به تو هستم @ omg-omg-omg @ shelf imaginary @ omg-omg-omg @ shelf. بعضی از کتابها من را به یک ترنس تنگی تبدیل می کنند، در حالی که دیگران توجه من را با چنین غم و اندوه فرا می گیرند که من هیچ گزینهای ندارم، مگر آنکه من آنها را بخوانم، اما به صدای زمزمه، @ omg-omg-omg @. Celeste Ngs داستان سرایی، شخصیت های سه بعدی و نوشتن همه جانبه به من باعث می شود @ omg-omg-omg @ over and over را در طول اولین رمانش بشنوم، چیزی که من برای حداقل یک ماه انجام نداده است. لیدیا مرده است، اما خانواده اش هنوز نمی داند لیدیا، درخشان ترین و پرطرفدارترین نژادهای لی لی، با موانع انتظارات والدین خود مواجه است: مادرش آرزو می کند که او جاه طلبی خود را از رفتن به مدرسه پزشکی برآورده کند، در حالی که پدرش می خواهد او را از همه محبوبیتی که دارد می تواند داشته باشد هرگز نباشید ناتان، Lydias برادر بزرگتر فضانورد هاروارد و هانا، خواهر جوانتر شبح Lydias، هر دو توسط پدر و مادرشان نادیده گرفته می شوند، در حالی که لیدیا در مرکز قرار دارد. اما زمانی که لیدیا در پایین یک دریاچه در شهر کوچک اوهایو یافت می شود، خانواده لی به هرج و مرج تبدیل می شود، جایی که آنها در مورد تمام اسرارهایی که هرگز نگه داشته اند، یاد می گیرند یا ارتباطاتی را که برای همیشه به آنها پیوسته شخصیت های این کتاب از طریق صفحات آن پالس شده است. مریلین، جیمز، لیدیا، نات، و هانا همه ی پیشنهادی های قابل اعتماد را داشتند که علاقه من را به خود جلب کرده و قلب من را شکست. ما می بینیم مریلین و جیمز خواسته های ناموفق خود را بر روی فرزندان خود پروژه می کنند؛ ما از مبارزات لیدیا، نات و هانا برای تحمل وزن استانداردهای والدینمان استفاده می کنیم؛ ما تماشا می کنیم که مرگ لیدیاس آنها را درهم می شکند. Ng به ديدگاه هر شخصيت با دقت و سبک نگاه مي کند و داستان هاي خود را با هم جمع مي کند تا کل کل وحشتناك را به وجود آورد. من قدرداني كردم كه چگونه Ng مسائل مربوط به نژاد، زني و هويت را در همه چيز كه هرگز به شما نگفتم، حل كرد. او به مریلین تمام جاه طلبی و عقل در جهان می دهد و سپس بدون چشمک زدن به او می اندیشد. او جیمز را به اندازه کافی ناامنی برای فرو رفتن کشتی حمل می کند، سپس او را با یک دانشجوی فارغ التحصیل آسیایی جذب می کند تا غم و اندوه او را تحریک کند. Ng اثرات متقابل نسل آمیزه آسیایی-آمریکایی و مبارزات ذاتی را در یک زمان و در کنار آن نشان می دهد. در کل، یک نمایشنامه معاصر فوق العاده و احساساتی پر از روابط قدرتمند و رمز و راز وحشتناک و غم انگیز است. من آن را توصیه می کنم به طرفداران داستان بزرگسالان متمرکز بر روابط خانوادگی، و همچنین به طرفداران جودی Picoult و امی تان. همه چیزهایی که من هرگز نمی توانستم انجام دهم به من نشانه فریاد زدن @ omg-omg-omg @ بدون توقف متوقف کردم، و من امیدوارم که همین کار را برای شما انجام دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم


 کتاب گردهمایی
 کتاب صومعه ی کوچک
 کتاب ترز دکرو
 کتاب روایت یک مرگ در خانواده
 کتاب هرگز بال پرواز نخواستیم
 کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم