کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم

اثر سلست ان جی از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: مرضیه خسروی-داستان زندگی خانوادگی

درباره كتاب: "لیدیا مرده اما هنوز کسی نمی داند." داستان با این واقعیت ساده و در عین حال سهمگین آغاز می شود. روایت دختر نوجوانی که در خانواده ای آمریکایی-چینی به دنیا آمده ، دختری که برای حفظ جمع خانوادگی و در کنار داشتن مادر سال ها فداکاری می کند اما در نهایت تاب تحمل زندگی در چنان خانواده ای را از دست می دهد،خانواده ای که به لحاظ تفاوت های فرهنگی در جامعه ی آمریکای دهه 60 و 70 خود را منزوی کرده اند و عملا نمی توانند با محیط اطراف شان ارتباط برقرار کنند. این کتاب که یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ٢.١٤ بوده داستان عشق ها و آرزوهایی است که هرگز بر زبان آورده نمی شوند و تنها پس از مرگ است که بازماندگان آن را از میان یادگاری ها و خاطرات عزیزشان درمی یابند. تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم در حقیقت بیانگر عدم درک خواسته ها و آرزوهایی است که موجب می شود اعضای خانواده از هم فاصله بگیرند.


خرید کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم
جستجوی کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم در گودریدز

معرفی کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم از نگاه کاربران
داستان زرق و برق دار و نجیبانه در مورد یک فاجعه خانوادگی با ریشه های عمیق ارائه شده است. افتتاح این کتاب ریزه کاری است: «لیدیا مرده است. اما آنها هنوز این را نمی دانند. 1977، مه 3، شش و سی روز صبح، هیچ کس چیزی را نمی داند، اما این واقعیت بی ضرر: لیدیا برای صبحانه دیر می کند. »از استخوان های بی حرمت این واقعیت وحشتناک، داستان شکوفه ها، پریشانی پس از گرده افشان، و رسیدن به آینده. جیمز لی یک استاد تاریخی در چین است که در کالج میودوود در اوهایو تحصیل کرده است. او با خانم بلوند، ماریلین آبی چشم، ازدواج کرده است، او زمانی که دستیار تدریس در دانشگاه هاروارد بود، ملاقات کرد و او با رؤیای دانشکده پزشکی فیزیک بزرگ رادکلیف بود. مریلین باردار شد و از مدرسه خارج شد و خانواده ای با جیمز نات، لیدیا و هانا را به وجود آورد. لیدیا فرزند طلایی است - حمل بار سنگین از رویاهای پدر و مادرش، تحقیرهای گذشته و انتظارات بلند. در نهایت چه اتفاقی برای لیدیا می افتد، چیزی نیست که شما انتظار داشته باشید، و ریشه های آن در رابطه والدین خود با والدین خود و در تمام راههایی است که ما یکدیگر را درک نادرست، اسرارهایی که حفظ میکنیم، و همه چیزهایی که ما هیچ وقت به یکدیگر می گویم. من در ترس از دستکاری این نویسنده در رمان او هستم. خانم Ng به طور استراتژیک از موضوعات این داستان را به هم متصل می کند و شخصیت هایی را ایجاد می کند که خشمگین، به یاد ماندنی و واقعی هستند. نوشتن عالی است. یکی از شخصیت های مورد علاقه من این است که جوانترین کودک بی سرپرست و نادیده گرفته شده، هانا: \"و در مورد هانا؟ آنها مهد کودک را در اتاق خواب راه اندازی می کنند، اتاق زیر شیروانی، جایی که چیزهایی که مورد تمسخر قرار نگرفتند، نگهداری می شدند و حتی زمانی که او بزرگتر می شد، اکنون و بعد هر یک از آنها به زودي فراموش می کنند که او وجود دارد - همانطور که زمانی که مریلین، چهار شب برای شام یک شب، تا زمانی که هانا به میز نرسیده بود، او را نفهمید. هانا، به نظر می رسد که مکان او در کیهان را می فهمد، از نوزاد آرام به کودک مراقبت می کند: یک کودک دوست دارد از گوشه ها و گوشه ها، که در صندلی ها، پشت صندلی ها، زیر سفره ها آویزان است، از چشم بیرون می آید و خارج از ذهن، برای اطمینان از زمین خانواده تغییر نکرده است. \"رمان درجه اول، به خصوص برای اولین بار. به شدت توصیه می شود.در یک یادداشت جانبی جالب بود که Ng دانشجوی MFA دانشگاه میشیگان با Jessmin Ward بود، نویسنده \"Meen We Reaped\"، یکی دیگر از 5 ستاره برای من از سال جاری برای من خواند. به نظر می رسد نویسندگان مورد علاقه من اخیرا از کارگاه نویسندگان آیووا و برنامه وزارت امور خارجه میشیگان می آیند. به آنها کادو بده!

مشاهده لینک اصلی
این واقعا خسته کننده، غم انگیز و ناراحت کننده بود برای من خواند و آرزو می کردم که بیشتر احساس ارتباط با این شخصیت ها را احساس کنم. من تقریبا به گوش دادن به این موضوع پایان ندیدم و تصور می کردم که احتمالا خیلی بیشتر از آن لذت می برم اگر بخواهم نسخه چاپی این کتاب را بخوانم. شخصیت ها بیشتر به عنوان عصبانی، بی احترامی و بی ادبی به نظر می رسید که باعث شد که من با این شخصیت ها و داستان همدردی کنم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بیش از حد برای من در حال حاضر برای مقابله است. کتاب راست، زمان اشتباه. بعضی از افراد ممکن است فکر کنند نوشتن کمی کم است یا بیش از حد انجام شده است، اما بزرگترین مسئله من عدم وابستگی به شخصیت ها در مواجهه با چنین مسائل جدی است. قطعا یک کتاب تاریک است که ثابت می شود بیشتر از آن است که بتوانم در لحظه لحظه ای احساس عاطفی داشته باشم، بنابراین در نیمه راه از من شروع به دستکاری کردن کردم. من از تعطیلات شگفت زده نشدم، بدیهی است که من نیمی از آن را خوب میدانم. آه خوب! شما بعضی ها را می برید، بعضی ها را از دست می دهید.

مشاهده لینک اصلی
5â~ ... قایق خالی از مارش در کنار آن وجود دارد و لیدیا لی از بین رفته است. مردم تصمیم می گیرند چه چیزی را قبل از اینکه آنها را بدانند، انتخاب می کنند. آنها فکر می کنند همه چیز را در مورد شما می دانند. به جز شما هیچ وقت فکر نمی کنید که شما هستند. \"اوه، من چنین نوشتاری عالی و داستان نویسی. هر پاراگراف مثل یک گره بر روی یک طناب ابریشمی منجر به شما در تاریکی پیچ و تاب پیچ و خم با اسرار خانواده، دروغ و دلهره. من شروع کردم خواندن و نمی توانستم متوقف کنم توصیف چگونگی خواننده را می توان در چنین داستان عامیانه ای در ریشه بسیاری از خانواده های ناکارآمد که بیش از حد انتظارات بیش از حد خود را پر کرده اند، توصیف کند. نویسنده این را با چنین منشا ملایم و روحانی انجام می دهد. من هرگز مورد سوء استفاده یا دستکاری قرار نگرفتم، حتی زمانی که اشکها بعد از پاراگراف آخر از چشمان من خارج شدند. رساله زیبایی نوشته شده در مورد اینکه والدین کودکان خود را با تلاش وحشتناک خود برای خاتمه دادن امیدها و آرزوهایشان، نابودی و چهره عاشقانه. نویسنده همچنین داستان بسیار تند و تیز را در مورد میراث بلند مدت تعصب و مسیرهای پسماند سمی که در پی آن نشسته است، بافته می کند. ابتدا با عنوان، من با تمام آنچه که به من گفته بود، طلسم می کردم.

مشاهده لینک اصلی
اول، این یک داستان احساس خوبی نیست، اما مطمئنا پانچ ..... به روده بسته می شود. در واقع، آن را به من متصرف شد و دیوانه به طور همزمان. جیمز و مریلین ..... هر دو والدین خود جذب ...... خود را از دست داده امیدها و رویاهای خود را بر روی کودکان فقیر خود (به خصوص مورد علاقه خود را لیدیا) که اغلب به علت حسادت و ایجاد هر سه نفر از بدبختی باعث بوت شدن می شود. به عنوان یک خانواده مخوف در دهه 1970، مبارزات آنها برای مقابله با افراد نادان و پیشداوری های احمقانه او، فشار بیشتری را به وضعیت خانوادگی که در حال حاضر ناپایدار است، افزایش می دهد. لیدیا اولین رمان ابتدایی با پیشرفت شخصیت است که به احتمال زیاد باعث واکنش های مختلف و احساسات خوانندگان می شود که موجب بحث بسیار زیادی می شوند. (من می دانم که من یک سوالی برای یکی از دوستانم دارم.)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم


 کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم
 کتاب بیلیارد در ساعت نه و نیم
 کتاب کمی قبل از خوشبختی
 کتاب مگ آتش پاره
 کتاب روایت یک مرگ در خانواده
 کتاب راز شوهر