کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی

اثر لسلی کانر از انتشارات افق - مترجم: فرح بهبهانی-داستان زندگی خانوادگی

این رمان با لحظات معنی دار و رزونانس احساسی پر شده است. ادی در انتظار عادی است. اما Addies مادر یک رویکرد همه جانبه و یا هیچ چیز برای زندگی ندارد: یک فیستا غذا یا یک کابینت خالی، راه یا هیچ راه دیگری ندارد. Addie در یک تریلر در یک قطار قطار بزرگ زندگی می کند با ناراحتی، غافلگیرانه، مادر و یا هیچ چیز دیگری که اغلب اوقات به تنهایی آنجا را ترک می کند. خواهرزاده عزیزش او هر آنچه را که می تواند برای حمایت از آنها انجام دهد، انجام می دهد، اما او با او ازدواج می کند و تنها زمانی که مادر بی رحمانه به آنها اجازه می دهد. اما به همان اندازه که Addie با مقابله و مثبت به عنوان تلاش می کند، این بازدیدکنندگان فقط به او یادآوری می کنند که او هرگز نمی تواند عادی باشد. مادر Addie دوقطبی است، و او اغلب Adie را نادیده می گیرد. همه چیز یا چیزی هیچ وقت به حالت عادت افزوده نمی شود و می تواند Addie خانه را به جایی نرساند که او می خواهد با نیمی خواهر و ناپدری اش باشد. اما Addie هرگز متوقف نمی کند و امیدوار است که یک روز شاید پوسته عادی پیدا کند.


خرید کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی
جستجوی کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی در گودریدز

معرفی کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی از نگاه کاربران
داستان شیرین از سختی های پایدار و خانواده دیوانه با خوش بینی بی پایان. ادی کوچولو ظاهرا به پایین برخورد کرده است: لکه هایش از یک مادر همه چیز را در طلاق از دست داده است، به جز Addie. آنها در حال حاضر در یک تریلر ناخوشایند در زیر گذرگاه قطار در Schnectady زندگی می کنند. مامان ها در تمام طول روز از وب استفاده می کنند، در ادی برای پخت و پز و تمیز کردن تکیه می کنند و زمانی که احساس می کنند آن را می گیرد. ادی از او خواسته است که دوست دارد پدربزرگ و دو دخترش باشد. آیا Addie قادر خواهد بود دوباره @ normal @ را پیدا کند؟ این کتاب برای او بسیار کار می کند: Addie به عنوان خوشبین ترین شخصیت خنده دار شناخته شده است، اما او هرگز به عنوان cloying یا goody-goody ختم نمی شود. فقط شیرین و دوست داشتنی است بچه کیهان دوست داشتم نشسته در کنار اتاق نشیمن. طراوت آن برای دیدن یک کتاب با پدر و مادر خوب - دوایت سابق گام سنگ جامد، اما قابل اعتماد است. شما می توانید یک مرد خوب را مشاهده کنید، اما او نیز به اندازه کافی معیوب برای آن قابل قبول است که او همیشه با مامورانه در ابتدا قلاب شده است. با این حال، طرح آن است که من با مشکلات. این چیز قابل پیش بینی است. آن چیست؟ مامان ها می گویند قطعا در کنسرت Addies کریسمس خواهد بود؟ و سپس او همه چیز را خراب می کند؟ هیچ شگفتی وجود ندارد سولا صاحب مزرعه کم خطر، یک فصل سرفه را سرفه می کند، و بعد مشخص شد که او سرطان انتهایی دارد. نه تکان دهنده اما من شرط می بندم که بسیاری از بچه ها برداشتن این کتاب تقریبا همانطور که من هستم، فقط من را نادیده گرفته و آتش این توله سگ را برای یک اشک در یک خواندن.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره آدیدی یک دختر دوازده ساله است که در یک تریلر با @ Mommers @ (مادرش) زندگی می کند. با این حال، زندگی با مامورها یک چالش است؛ زیرا رویکرد همه جانبه و یا غیرمستقیم به زندگی دارد (یا غذای بیشماری و یا وضعیتی که هیچ نوع خاصی وجود ندارد). دیویث که پس از او، اما پس از گذراندن دور از زندگی، دوران کودکی او را دنبال می کند. با وجود یک گرایش سخت، Addie بر روی خوشبینی بی نظیر قرار می گیرد. مخاطبان هدف این رمان بچه های 10 تا 14 ساله است اما برای همه مناسب است. قلب صدای شکستن، این کار می کند در احساسات خود را بکشد. من معتقدم که کانر یک کار عالی انجام داد که یک دختر دوازده ساله با والدین است که به وضوح نوعی عدم تعادل روانی دارد. پروس به خوبی نوشته شده است و شخصیت ها قابل اعتماد بودند. موضوع من هیچ ارتباطی با رمان ندارد. اگر من در مخاطب مورد نظر بودم، این میزان را بیشتر می کردم، اما این برای من دشوار است که به این نکته امیدواری بپردازم. این فقط آن است که تجارب شخصی خاص من را بیشتر از من دلسرد کرده ام. این کتاب واقعا شگفت انگیز و قدرتمند است. این را می توان به شرح زیر خلاصه کرد: @ Normal ...... هنگامی است که می دانید چه اتفاقی می افتد بعد. دقیقا نمی دونم چرا که احتمالا کسی این کار رو نمی کنه اما طبیعی است قادر به بر روی چیزهای خاصی حساب می شود. چیزهای خوب@. درست است که ادی و هر کسی در تلاش برای حرکت از طریق زندگی است. ارزشمند خواندن.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب شگفت انگیز را در مورد یک دختر دختر جوان امید که به نام Addie زندگی می کند با مادرش (مامور) در یک تریلر کوچک دوست داشتنی. Addies مادر و گام پدر هستند طلاق گرفته، اما او گام پدر (Dwight) را به عنوان بیشتر از پدر و مادر از مادران می داند. مامان ها همیشه در طول روز در @ work @ trip به سر می برند، بنابراین Addie زمان خود را در بازار در خیابان با Soula و Eli صرف می کند. آیا ادی تا به حال عادی پیدا کرده است؟ این کتاب باعث شده من احساس غم و اندوه، امیدوار، و حتی هیجان زده در زمان. من واقعا دوست داشتم که هر زمان که فکر می کردم آن را شروع کرده بود برای عادی مشکل دیگری به وجود آورد و زندگی اش را تغییر داد. من این کتاب را به هر کسی که دوست دارد به یک کتاب به طوری عمیق که شما احساس می کنید امید و دل تنگ آنها را توصیه می کنم. این کتاب بسیار شبیه به Okay در حال حاضر به دلیل شخصیت اصلی قدرت و استقامت برای افرادی که سزاوار آنها نیست.

مشاهده لینک اصلی
بررسی شده توسط Readers Compulsive برای TeensReadToo.comAddie هرگز زندگی عادی نداشته است. این یک تجربه غیرمنتظره است که او با یک زن مانند مادرش زندگی می کند که بسیار خوشحال است یا بسیار ناراحت است. آنها یا آنچه را که برای زنده ماندن نیاز دارند، و یا آنها را نداشته باشند. اما Addie سعی می کند اجازه ندهد که این افراط ها او را بیش از حد تحمل کنند. او هنوز هم از یک جایی که در آن همه چیز طبیعی است و او یک خانه امن دارد، آرزومندیم. حالا اگر تنها بتواند رویای آن را حفظ کند. کاننز با رمان فوق العاده خشن و چشم باز با وضوح و حساسیت بیشتر صحبت می کند. افزودن زمین به زمین و طبیعت معقول، یک چراغ قوه برای خوانندگان است و آنها فورا به عشق او می افتند. همانطور که این داستان افشا می شود، قلب شما برای او شکسته خواهد شد، اما همچنین خوشحال خواهد شد که او پیدا کردن طاقچه خود و محل است که او می تواند به خانه تماس بگیرید. WAITING FOR NORMAL یک داستان پر از عشق و امید است.

مشاهده لینک اصلی
ادی یک شخصیت فوق العاده است. شیرین، مهربان و خنده دار است، ستاره ی روشن در چه چیزی تا حدودی قابل پیش بینی، اما لذت بخش کتاب. بله، من فکر می کنم که هر کس می تواند ده صفحات کتاب را با خواندن ده ها مقاله پیش بینی کند، اما سفر جالب است. این تنظیم خنک است - یک تریلر کوچک شش درجه ای در خیابان از یک فروشگاه راحت که توسط بزرگسالانی که در واقع حس شوخ طبعی دارند - و کاراکتر ها ... خوب، من حدس می زنم کلام من می خواهم از اینجا استفاده کنم . شاید حتی کمی بیش از حد ساخارین شیرین، به عنوان در شخصیت Adies جوانترین خواهر. من دوست دارم که کتاب چشم انداز در برخی از دیدگاه های دیگر را فراهم می کند در حالی که هنوز باقی می ماند درست به Addie خود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی


 کتاب حفره ای تا آمریکا
 کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی
 کتاب منظر پریده رنگ تپه ها
 کتاب گردهمایی
 کتاب صومعه ی کوچک
 کتاب ترز دکرو