کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی

اثر لسلی کانر از انتشارات افق - مترجم: فرح بهبهانی-داستان زندگی خانوادگی

این رمان با لحظات معنی دار و رزونانس احساسی پر شده است. ادی در انتظار عادی است. اما Addies مادر یک رویکرد همه جانبه و یا هیچ چیز برای زندگی ندارد: یک فیستا غذا یا یک کابینت خالی، راه یا هیچ راه دیگری ندارد. Addie در یک تریلر در یک قطار قطار بزرگ زندگی می کند با ناراحتی، غافلگیرانه، مادر و یا هیچ چیز دیگری که اغلب اوقات به تنهایی آنجا را ترک می کند. خواهرزاده عزیزش او هر آنچه را که می تواند برای حمایت از آنها انجام دهد، انجام می دهد، اما او با او ازدواج می کند و تنها زمانی که مادر بی رحمانه به آنها اجازه می دهد. اما به همان اندازه که Addie با مقابله و مثبت به عنوان تلاش می کند، این بازدیدکنندگان فقط به او یادآوری می کنند که او هرگز نمی تواند عادی باشد. مادر Addie دوقطبی است، و او اغلب Adie را نادیده می گیرد. همه چیز یا چیزی هیچ وقت به حالت عادت افزوده نمی شود و می تواند Addie خانه را به جایی نرساند که او می خواهد با نیمی خواهر و ناپدری اش باشد. اما Addie هرگز متوقف نمی کند و امیدوار است که یک روز شاید پوسته عادی پیدا کند.


خرید کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی
جستجوی کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی در گودریدز

معرفی کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی از نگاه کاربران
این یک کپی است، با HTML تا حد ممکن بازسازی شده است، از Fuse # 8 تولید من، که ارزش خواندن دارد. من تنها دو چیز را دوست دارم که با Fuse چت می کنم: یکی از توصیف مادر Adies به عنوان یک خودخواهانه و متمرکز بر محتوا است. من می دانم منظور او چیست، اما هنوز. دیگر اسپویلر خفیفی است، بنابراین اگر میخواهید آن را بخوانید، اکنون متوقف شوید. من شک دارم که شگفتی بزرگی باشد، هرچند ممکن است علیه امید، همانطور که انجام دادید، امیدوار باشید، اما این اتفاق نخواهد افتاد. حیوان خانگی آن را دریافت نمی کند، که خوشبختانه در برابر انتظارات عمومی است، من موافقم - اما Soula می کند. و من می دانم که بسیاری از بچه ها بی نهایت قادر به فاجعه نسبت به من هستند، اما من نگران بودم که ترکیبی از مادر به عنوان ذاتا بیمار و کاملا قادر به حمایت از Addie، و مرگ تازه جایگزین مادر جایگزین، جهنم دو اتفاق بد همزمان. به ویژه برای بسیاری از بچه ها در جهان که هیچ چیز مانند دوایت متعلق به ارائه زمانی که مادر (ها) از دست داده اند. (من در مورد آن بسیار کمی فکر کردم و می خواهم به طور مستقیم بگویم این است که من سعی نمی کنم نشان دهم که این کتاب به هیچ وجه اشتباهاتی است). (اوه، چیز سوم - من عاشق پوشش هستم.) هانا عالی بر روی کاغذ، اما به نحوی هرگز برای من به عنوان Soula یا Addie یا Elliot و یا Dwight زندگی می کنند. کتاب های واضح برای مقایسه کتاب های خانواده Hilary McKays Casson. اما اگرچه واقعا فکر می کنم انتظار برای عادی بسیار عالی است و به خوانندگان بالغ دیگر از کتاب های کودکان توصیه می شود، من بیشتر مایل به توصیه هیلاری مک کای به یک کودک نسبت به انتظار عادی می باشم. هر دو خانواده های بی ثبات و افراد آسیب پذیر در تمام سنین دارند. هر دو انتهای خوشحال هستند، که در بهترین حالت احساس خوبی دارند. اما چیزی درباره انتهای Forever Rose باعث شد احساس امنیت کنم. من هنوز کاملا مطمئن نیستم که چرا، اما فکر می کنم آن چیزی است که با راه پایان دادن به برنده شدن توسط یک پیچیده بافندگی بسیاری از انواع رفتار با تمام شخصیت ها: خودخواهی، وفاداری، عشق، غفلت، اجتناب ، استقامت، دادن ... در انتظار عادی، به نظر می رسد بیشتر مورد شانس، به شیوه ای خنده دار. نه که Addie سزاوار دوست داشتن و مراقبت از آن نیست، اما هر کودک این کار را انجام می دهد، و بعید به نظر می رسد که خوشبخت ترین پایان دادن به من کمی از کسانی که آن را دریافت نمی کنند فکر می کنم.

مشاهده لینک اصلی
آن را در مورد یک دختر به نام Addie. او و مادرش در تریلر زندگی می کنند و واقعا آن را دوست ندارند. Addies مادر برگ برای روزها و روزها بدون بازگشت. یک روز روز Addie به مینی مارت نزدیک تریلر می رود و برخی دوستان را پیدا می کند. او همچنین باید در یک مدرسه جدید شروع به دانستن هیچ کس. ادی دارای دو خواهر و یک پدر گام است که چند ساعت دور زندگی می کنند. او دوست دارد از آنها بازدید کند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** ادی فقط سعی دارد عادت پیدا کند. او موقعیت های منفی مثبت را پیدا می کند ... درست همانطور که تلاش می کند تا مادر بی رحم خود را متقاعد کند که در تریلر کوچک زیر مسیر قطار زندگی می کند، چیز بدی نیست. آنها پس از آنکه مادربزرگ دو قطبی خود را ترک کردند (با این وجود این تشخیص در کتاب هرگز ساخته نمی شود)، طلاق ها Addies پدربزرگ را به پایان رسانده و از استفاده از درآمد زوجه برای پرداخت وام مسکن Dwights در خانه آنها زندگی می کنند. بنابراین ... در تریلر گیر کرده است. دوایت نگهداری از Addies دو خواهر نیمی از جوانتر و او سنگ در شنا خود در بالادست است. سپس او را از Schenectady NY به ورمونت می برد، وThe Littles @ را با او در می آورد ... یک شغل بازسازی یک خانه قدیمی پیدا کرد. بنابراین ادی ادامه می دهد تا با مادرانش دراز بکشند ... این واقعیت است که او نمی تواند بر روی یک شغل واقعی نگه داشته باشد، همیشه غذا را خریداری می کند و برای چند روز در یک زمان ناپدید می شود. با این حال، Addie که شخص مثبت است، او را نمی پذیرد بی توجهی در این و busies خود را با حیوان خانگی حیوان خانگی Piccolo و Soula و Eliot از فروشگاه ایستگاه گاز در سراسر acre از تریلر او. همه او می خواهد طبیعی است، و پس از دوایت می شود به مسافرخانه مشغول است و او برای کریسمس بازدید، حتی طبیعی به نظر می رسد بیش از حد برای امیدوار است. او نمی خواهد برای این نوع زندگی خانوادگی استفاده کند، زیرا او آن را چیزی غیر قابل دستیابی می داند. بین آن و عملکرد فلوت از دست رفته او به نظر می رسد به نوبه خود به سمت منفی است. اوه، او متوجه می شود که مادرش باردار است. به طور حتم به منظور جلب دوست پسر / رئیس پیت به ماندن در اطراف، حتی پس از ماه او حتی نمی دانند از وجود Addies (@ آیا یک مرد خانواده @). Soula و Elliot مراقب Adie در حالی که دوایت رفته است (آنها حتی چکمه های زمستانی را برای او برای Xmas خریداری می کنند)، و @ grandio @ (پدر پدر مرده) گاهی اوقات می آید. با این حال، آتش یک تریلر در حالی که دنیس (مادر) دور برای چند روز دیگر ادی ها توجه خدمات اجتماعی را جلب می کنند و او با Grandio زندگی می کند. با این حال، همه چیز به نوبه خود برای بهتر شدن، زمانی که او توسط دوایت پذیرفته می شود و در پایان سال تحصیلی با هانا و لتسلز حرکت می کند.

مشاهده لینک اصلی
انتظار برای عادی یک داستان دلهره آور و شگفت انگیز است. ادی یک دختر 6 ساله است که در یک تریلر با مادرش Mommers زندگی می کند. دوایت، پدربزرگش، از خواهرانش دستگیر شده است و آنها برای کار دوایکس کار خود را ترک کرده و ادی را به تنهایی با مادر خود مقابله می کنند. Addies مادر در زمان های گوناگون شگفت انگیز است، و پس از آن افتضاح، به کامپیوتر چسبانده شده، Adie را در دیگران نادیده گرفته است. ادی به مادرش به عنوانall یا nothing @ person اشاره می کند. مادرش او را به تنهایی برای چند روز در یک زمان ترک خواهد کرد، اما Addie خیلی از آن ها هراس دارد که هر کسی در مورد این موضوع بفهمد. خوشبختانه ادی با سولا دوست می شود، که به طور مداوم در خیابان و برخی از دختران در مدرسه کار می کند. او زمان زیادی را صرف می کند، مخصوصا زمانی که مادرش رفته است، با سولا حداقل. سولا مبتلا به سرطان است و به علت شیمی درمانی، روزها و روزهای خوبی دارد. در طول متن، Addie بحث می کند که چگونه او می خواهد او @ Love of Learning @ را داشته باشد، و اغلب تعجب می کند که چرا یادگیری برای او بسیار دشوار است. ادی دارای نارساخوانی است، اما مادرش به اندازه کافی پایدار نیست تا این را با ادی بحث کند، آن را توضیح دهد یا از طریق این مبارزه حمایت کند. اگر چه او با دانشگاهیان مبارزه می کند، او انعطاف پذیر است و او یک فریبنده فوق العاده است. به نظر می رسد که ادی با بیش از یک گرید ششم مواجه می شود که می تواند در این کتاب با خود درگیر باشد. یک شب، هنگامی که Addies مادر او را به تنهایی از دست داده است، تریلر او به آتش می کشد. آتش نشانان همراه با سولا و زنانی که برای خدمات کودکان کار می کنند می آیند. با ادی و مادرش چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا او در نهایت با دوایت و خواهرانش عادی می شود؟ این کتاب به خوبی برای خوانندگان میانجی مناسب است. این موضوعات بسیاری را شامل می شود که شامل عشق، صادقانه و انعطاف پذیری است. مقدار مبارزه هایی که Addie با آن مواجه است واقعا در هنگام خواندن ناامید کننده است و خواننده را متعجب می کند و امیدوار است که ادی در نهایت زندگی عادی او را پس از آن پیدا کند.

مشاهده لینک اصلی
Lina RyadiEnglish 6 (1) Good Reads # 1 Waiting for Normal یک رمان هیجان انگیز از لسلی کانور است. داستان در یک تریلر اتفاق می افتد، جایی که شخصیت اصلی Addie با مادرش زندگی می کند. این داستان زمانی شروع شد که مادرش با یک پسر با نام پیت آشنا شد، آنها با هم کار می کردند و ادی را بیش از یک هفته در خانه اش نگهداری می کرد. یک مشکل پیش آمد زمانی که او خودش بود و ظرف چند روز در آشپزخانه را ترک کرد و سپس یک آتش سوزی شروع شد و کل تریلر به گرد و غبار سوزاند. اولین چیزی که او باید انجام دهد از تریلر قبل از اینکه سوخته شود فرار می کند. بعد، او مجبور بود با piccolo خود را بگیرد، زیرا هامستر او بود و او بدون او نمی توانست زندگی کند. در نهایت موتور آتش سوزی را متوقف کرد. در نهایت، ادی اکنون با پدربزرگش زندگی می کند. شخصیت اصلی رمان منتظر عادی Adie بود. او یک شخص بسیار خوب و شجاع بود. ادی تمام کاراکترها را به سادگی، محترمانه و نسبتا برخورد کرد. ادی واقعا در داستان رشد نمی کند، دقیقا همانطور که او در ابتدای داستان ایستاده بود. از اقدامات شخصیت های اصلی، خواننده می آموزد که شما همیشه نمی توانید به مردم اعتماد کنید، این همه این داستان داستان را بسیار هیجان انگیز ساخته بود؛ چرا که داستان مشکلات فراوانی داشت. هیجان انگیز ترین قسمت در داستان زمانی که Addie توسط گیتس دوایت خود را به تصویب رساند، زیرا مادر Addieâ € ™ ثانیه مراقبت خوب از او. با این حال، ناامید کننده ترین لحظه ای در این داستان اتفاق افتاد زمانی که یک آتش سوزی در تریلر Addieâ € ™ ثانیه آغاز شد. من این کتاب را به تمام دختران دبیرستان توصیه می کنم چون این کتاب فقط دختران دوست دارند آن را بخوانند. من فکر می کنم که این دانش آموزان از این کتاب بسیار لذت خواهند برد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی


 کتاب منظر پریده رنگ تپه ها
 کتاب ترز دکرو
 کتاب همه بدون استثنا
 کتاب دریاچه شیشه ای (دو جلدی)
 کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم
 کتاب صد سال تنهایی