کتاب روایت یک مرگ در خانواده

اثر جیمز ایجی از انتشارات شورآفرین - مترجم: شیرین معتمدی-داستان زندگی خانوادگی

منتشر شده در سال 1957، دو سال پس از مرگ نویسنده آن در چهل و پنجاه سالگی، مرگ در خانواده باقی مانده یک اثر هنری نزدیک به کامل است، یک رمان زندگی نامه ای است که شامل یکی از جذاب ترین تصاویر از دست دادن و غم و اندوه که تا کنون نوشته شده است. همانطور که جی فولت عجله به خانه اش در ناکسویل، تنسی می کشد، در یک تصادف اتومبیل کشته می شود، یک فاجعه است که نه تنها زندگی را از بین می برد، بلکه شادی و رضایت خانوادگی یک خانواده جوان را نیز از بین می برد. رمان شجاعت، نیروی شعر و احساسات قدرتمند، مرگ در خانواده شاهکار ادبیات آمریکایی است.


خرید کتاب روایت یک مرگ در خانواده
جستجوی کتاب روایت یک مرگ در خانواده در گودریدز

معرفی کتاب روایت یک مرگ در خانواده از نگاه کاربران
این دومین بار بود که من این کتاب را در یک دوره دو ساله خواندم و همانطور که به یاد می آورم، آنقدر زرق و برق دار و غم انگیز است. @ او می خواست به نگه داشتن خواهرزاده خود را در طول بازو و تبدیل و تحسین این شکوفه. او می خواست او را در آغوش بگیرد و برای آنچه که به معنای زنده بودن است، به خدا سوگند (p120).ناگهان درون او گریخته ای از عمق بی نهایت باز کرد و از آن نفس فلج کننده تاریکی ابدی جریان گرفت. من هیچ چیز باور ندارم هیچ چیز دیگری نیست. @ (p121)Just Spunk کافی نیست؛ شما باید روحیه داشته باشید شما باید آن را در نظر داشته باشید که هیچ کس که تا به حال زندگی کرده است به خصوص ویژه؛ تبر می تواند در هر لحظه، بر روی هر گردن، بدون هر گونه هشدار و یا هر گونه توجه به عدالت سقوط کند. شما باید ذهن خود را از تاسف شادی خود را فاسد و راه اندازی هر نوع جولان در مورد آن. شما باید به یاد داشته باشید که همه چیز بد به عنوان این و جهنم بسیار بدتر به میلیون ها نفر از مردم گذشته رخ داده است و آنها از طریق آن آمده است و شما نیز می توانید. شما آن را تحمل می کنید زیرا هیچ انتخابی وجود ندارد - به جز برای رفتن به قطعات. . . نوعی از آزمون، مری، و تنها نوع آن است که به هر چیزی بستگی دارد. وقتی چیزی فاسد است این اتفاق می افتد سپس شما انتخاب خود را. شما شروع به زنده بودن می کنید یا شروع به مردن می کنید. این همه (p140-141).. . . کاترین به او زد و گریه کرد، انگار فقط اشکش بود. . . (p304). @

مشاهده لینک اصلی
چگونه این پولیتزر را به دست آوردم فراتر از من است. شاید به عنوان یک ادای احترام به مرده، نویسنده معروف؟ A مرگ در خانواده @ پس از مرگش منتشر شد. با این حال، این کتاب نمونه ای ساده از این است که چرا پس از مرگ هر کدام یک ایده وحشتناک است: هنر نوشتن در مورد ویرایش، تجدید نظر، و بازنویسی بسیار بیشتر از آن است که فقط درباره ~ نوشتن ~. لحظه های طلایی در اینجا وجود دارد - به خصوص با برادر الکلی - اما آنها چندان دور و دور نیستند؛ زیرا به نظر می رسد که هیچ کس جرأت نمی کند یک مداد آبی به این رمان کوتاه اما در عین حال خیلی طولانی برسد. سبک رمانتیک سبک زندگی ، @ مرگ در خانواده @ متمرکز بر حوادث به ارمغان می آورد و بلافاصله پس از مرگ یک پدر جوان حومه شهر. (شگفت زده، تعجب). Agee در اینجا چشم انداز سوم شخص بسیار نزدیک است، تغییر نقطه نظر به طور ناگهانی. این درست است. درست نیست که همه کاراکترها از یکدیگر یکنواخت، کسل کننده و غیر قابل تشخیص باشند. تنها تفاوت در شخصیت یا ایده ها این است که چگونه آنها مذهبی هستند (یا خیر). همانطور که قبلا ذکر شد، تنها شخصیت هر منافع (با توجه به در واقع بودن متفاوت) برادر الکلی است، که عامل تقریبا به اندازه ساکنان دیگر خسته کننده و سفید نیست. نتیجه بسیار خسته کننده و خواندن تکراری است. چه چیزی واقعا خجالت می کشد این است که بیت های دست خطی را بدون هیچ نشانه ای از جایی که باید در داستان بمانند، بجا گذاشته است. به جای انجام کارهای خود و ویرایش آن در جایی مناسب، ویراستاران (حداقل این نسخه خاص) این بخش ها را در Italics قرار داده و آن را در بین بخش های رمان قرار می دهند. انتصابات. نتیجه صفحات متن است، در حالی که QUITE غیر قابل خواندن است، چشمان واقعی است. نه تنها این، بلکه چیزی برای بقیه داستان اضافه نمی کند. من یکی را خواندم و چیزی برای لذت بردن ندیدم من دیگر سرگردان شدم و فهم من را ندیدم. من این کتاب را در نیمه راه از بین ببرم؛ چرا که به کتابخانه برگشتم و Id به جای چیزی به چیزی جدید رفته بودم. نه یک خواننده بی قراری؛ اگر شما یک جهان جالب یا شخصیت جالبی را به من نشان بدهید، من متون لاغر و ماندنی را دوست دارم. در این رمان، حداقل، Agee نه انجام شده است.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب ضعیف نیست، فقط بسیار خسته کننده است. من مجبور شدم خودم را مجبور به خواندن آن کنم، زیرا مطمئنا احساس خوبی داشتم که در آن جایزه پولیتزر را جشن می گرفت. به نظر من این احساس نوعی خواننده است که از این سبک نوشتن قدردانی می کند. در مورد خودم، این باعث می شود که من بخواهم یک دیوار را بکشم یا چیزهایی را بشکافم که باید از طریق توصیف های سخت و دشواری از افکار مردم بکار برده شود، دور و بر یک چیز مشابه سگ نگران استخوان است. وقتی صفحهای را پس از صفحه پر نکنید (با نواری یک پاراگراف) با همان فکر 10 راه برای یکشنبه توضیح داده شود، نویسنده سپس به گفتگوی تبدیل می شود: یک گفت و گو تکراری پیچیده که برای صفحات و صفحات هر شخصی که گفتند همان است چیزی که بارها و بارها به شیوه های گوناگون یا گروهی از مردم صحبت می کند و بی سر و صدا در مورد یک موضوع مشابه صحبت می کنند. باید تا به حال هر آیه ای، هر اندیشه متوقف شده، هر لکنت را تحمل کرد. بدتر از همه، مادربزرگ ناشنوایی با صدای ترومپت گوش است که می پرسد آنچه که همه می گویند، بنابراین ما مجبور هستیم آن را دوباره برای مزایای آن بشنویم. یک خواننده بدبخت که این چند روز گذشته بوده است!

مشاهده لینک اصلی
داستان سه بخش که به زندگی جی جانسون و خانواده اش وارد می شود. آن را با روفوس کوچک، پسرش آغاز می کند و با پسرش به تلاش می پردازد تا مرگ پدرش را درک کند و این به معنای او است. من کمی بی نظیر بودم که سعی کردم دریابم که کجا نویسنده بود و چه کسی در آن زمان صحبت کرد اما در نهایت گرفتار شد. داستان شروع به تدریج می کند و در بعضی از مناطق نیز کشف می شود. به نظر من، نویسنده، بسیاری از چیزهایی را که در خانواده اتفاق می افتد زمانی که کسی کشته شده و آشفتگی های عاطفی هر دو خانواده؛ در قوانین و \u0026 amp؛ اعضای خانواده مرگ. بحث مذهبی کمی سرگرم کننده بود، اما به طور کلی این داستان به طور کلی غیر معمول بود. Ive خواندن بررسی این کتاب و آنها توسط برخی از منتقدان کتاب (حرفه ای) برجسته بود .... من در همه چیز از دست داد. من سه ستاره به آن دادم، زیرا داستان در پایان، از نقطه نظر کودکان، بسیار سرگرم کننده و واقعا از دهان متفکران است که درک درستی از بسیاری از بزرگسالان دارند.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که من در پایان خواندن رمان «مرگ در خانواده» توسط جیمز آهی به پایان رسیدم، در سال 1999 فیلم «تایتانیک»، وقتی که جک در قلب اقیانوس اطلس میمیرد، احساس غرور نکردم. اشکها فقط به صورت چهره من چسبیده بودند، مثل اینکه چگونه بعد از تماشای این فیلم احساس کردم. یک کتاب دیگر تا به حال ساخته شده من احساس مانند من پس از خواندن این داستان است. من احساس می کنم این کتاب بسیار مناسب برای افرادی است که عزیزان را از دست داده اند. به عنوان کسی که یک عضو خانواده نزدیک را از دست داده و اخیرا یک دوست خوب سالهای زیادی را از دست داده است، می دانم آن چه احساس می کند تراژدی در زندگی شما به عنوان یک کودک جوان است. کدام آینه با شخصیت های روفوس و کوچک کاترین، دو فرزند جی فولت، توضیح می دهد. همانطور که پدرش از آن عبور می کند، احساس می کنم که Agee خود را به ذهن کودکان تبدیل می کند؛ زیرا به عنوان یک روانپزشک بیگانه مبارزه می کند که به سختی رشد می کند، که به عنوان یک کودک و نه مانند واقعا برای خودم سخت است و واقعا از روفوس لذت می برم او سعی کرد به جا بیافتد و اجازه ندهد که پدرش او را برود. زمانی که مادربزرگم را از دست دادم، مثل اینکه من خودم را از دست دادم، هر بار که او را دیدم، همیشه مرا در او دیدم. ما مثل دوقلوها در قرن های مختلف بودیم؛ او یک ماریلین بود در حالی که من مدونا هستم من فکر کردم عصر روش خواندن و احساس کردن در مورد احساس شما احساس می کنید زمانی که شما کسی را از دست بدهد نزدیک کتاب را غیر قابل پیش بینی ساخته است، زیرا همه ما از طریق روش های مختلف به مرگ می پردازیم. من دوست داشتم که چگونه Agee تصمیم گرفت چنین راهی غیر قابل پیش بینی برای مرگ جی فولت داشته باشد. هر گاه و هر کجا در هر زمان کسی که ممکن است فکر کند ممکن است همیشه شما را ترک کند ممکن است که زندگی را غیر قابل کنترل می کند، زیرا شما نمی توانید زندگی خود را پیش بینی کنید، شما می توانید تغییر دهید، اما هرگز زمانی که شما از بین برود. من عادی فکر می کنم Agee در سراسر کتاب نشان می دهد. پس از جی عبور می کند، Agee اجازه می دهد که غم و اندوه پایان فقط کاملا هنوز. شخصیت ها باید زندگی کنند و دوباره به زندگی روزمره خود بازگردند، که هرگز مجددا یکسان نخواهد بود. اما من تا به حال ندیده ام زیرا شفا می آید. \"مرگ آسان است، زندگی پیچیده است\"، من فکر می کنم افکار من در مورد کتاب و جیمز آهی انجام یک راه عاطفی در طول یک کتاب اصلی انجام شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب روایت یک مرگ در خانواده


 کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم
 کتاب بازگشت به زندگی
 کتاب صومعه ی کوچک
 کتاب صد سال تنهایی
 کتاب زندگی بی دغدغه آمریکایی
 کتاب خانه داری