کتاب کمی قبل از خوشبختی

اثر انیس لودیگ از انتشارات مروارید - مترجم: منصوره رحیم زاده-داستان زندگی خانوادگی

این کتاب، دومين، مهم‌ترين و موفق‌ترين رمان نويسنده‌ی معاصر فرانسوی، انيس لوديگ، است. سطر به سطر اين اثر كه در سال ۲۰۱۳ برنده‌ی جايزه‌ی خانه‌ی مطبوعات فرانسه شد، سرشار از احساسی ناب، طنزی لطيف و از همه مهم‌تر درس‌هايی برای زندگی‌ست كه نگاه خواننده به زندگی را برای هميشه تغيير می‌دهد.


خرید کتاب کمی قبل از خوشبختی
جستجوی کتاب کمی قبل از خوشبختی در گودریدز

معرفی کتاب کمی قبل از خوشبختی از نگاه کاربران
5 / 10http: //allaroundthecorner.blogspot.fr ...

مشاهده لینک اصلی
باور نکردنی، دلهره آور و امیدوار کننده. یک هزار بار توصیه شده است

مشاهده لینک اصلی
با همه بررسی مثبت من نمایش در این کتاب، جن انتظار خیلی اما متاسفانه من © © ما با مثبت شروع شده بسیار مناسب و معقول © çue.Si، من apprà © سیا © داستان کلی به دلیل manière من ماتیناوا نبودم، به ویژه از وسط کتاب. اما این تنها یک نقطه مثبت است که من پیدا کردم. © زندانی پیدا شده است که گفت و گو واقعا صدا توخالی و مجبور © ها (رک و پوست کنده که صحبت کردن در زندگی واقعی با بسیاری از ضرب المثل ها و مجموعه عبارات؟). من در میانهی همه شخصیت های دوست داشتنی پیدا شده است © اما من فکر می کنم این نیز به دلیل نوشتن است. من همه آنها را در بر داشت بسیار کلیشه © ها © ها و این نوع شخصیت دیده می شود و بررسی در سابقه livres.Concernant است، اگر چه من لای apprà © سیا © الکترونیکی در VIAMICHELIN (به خصوص در بخش دوم )، بخش اول من کاملا کشف شدم. چه کسی در تعطیلات با کسی که او نمی دانست و خطر داشتن پسرش را با او و غریبه ها می گرفت؟ واقعا احساس می کند که زمین شروع می شود بهانه ای برای ایجاد رویداد که معامله کتاب را تغییر خواهد داد. من نگاه مجبور © جنبه درمان نتیجه © واقع بینانه در همه کتاب های من اما این است که واقعا نمی لا possible.Et در نهایت، آخرین جنبه که من عمیقا ناراحت © الکترونیکی © درمان است پیام گرایانه از این کتاب واقعا. زنان در این کتاب همه نیاز به یک مرد به رها کردن، ما در پایین در سیستم مردسالارانه اند: این مرد که می پردازد فراهم می کند و برای نیازهای زن، مردی که زندگی احساس است reprà © © © CURITÃ، مردی که اجازه می دهد که زن خوشحال باشد و به خصوص در بارها و بارها، جولی جزییات © تجزیه dêtre یک فدراسیون وزارت © و نتیجه © عمل به عنوان اگر آنها © الکترونیکی حمله شسته شوند. شخصیت ها از این اصطلاح استفاده می کنند، مثل اینکه این توهین بود. اما با این وجود احساس می کند که نویسنده در تلاش است برای رساندن پیام فدراسیون ministes © در زمان های خاص از کتاب اما کاملا © راتا، بسیار کلیشه © nefface و نه پیام کلی نتیجه roman.En © © سوما، من لازم نیست واقعا بخاطر خواندن من قدردانی کردم حتی اگر به برخی از قسمتها منتقل شدم. در نوع کارشناسی ارشد © lodrame، من یک © © تر از کتاب های الکترونیکی © جوجو مویس به عنوان مثال لمس شده است که من پیدا © لا © آگرا نوشتن قابل اطمینان تر و شخصیت های زیرکانه تر است.

مشاهده لینک اصلی
@ (...) رمان بسیار نامنظم به نظر می رسد. بیش از حد صاف برای رسیدن به نیمی از داستان، به نوبه خود از وقایع به نظر می رسد قلاب کمی بیشتر است. من به طرح بیش از حد یا سرعت از روایت بدون porquà ©، یا سوء استفاده از شگفتی داده نشده است، اما برای خواندن زمان طولانی، هر چند ساده، آن را تبدیل من خسته کننده است. در مجموع، هر چند به تدریج بهبود، من فکر می کنم آن را به یک مبتذل و بیش از حد نزدیک به دنیای کمدی رمانتیک، گاهی اوقات طرح و درام â € سبک œtelefilmâ € است. به هر حال، به اعتقاد من مانع کیفیت رمان طعم غذا در دهان اخلاقی بیش از حد است (...) شما می توانید به ادامه مطلب موسسات تحقیقات پ من ± کامل در http: //rustisymustis.blogspot.com.es / ...

مشاهده لینک اصلی
این بسیار بد Ã © crit، این است، نه در همه اصلی، که من پیدا © دیالوگ ها و آهنگ ها © واقعی نیستند، و نویسنده به نظر می رسد نگرش زن ستیز در چه بیان می کند. به طور خلاصه، اتلاف وقت زیاد، من آن را توصیه نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کمی قبل از خوشبختی


 کتاب مگ آتش پاره
 کتاب بیلیارد در ساعت نه و نیم
 کتاب این خانه مال من است
 کتاب زندگی بی دغدغه آمریکایی
 کتاب روایت یک مرگ در خانواده
 کتاب صد سال تنهایی