کتاب گردهمایی

اثر آن انرایت از انتشارات روزگار - مترجم: کیومرث پارسای-داستان زندگی خانوادگی

آن Enright نویسنده خیره کننده از درجه بالایی بین المللی و یکی از صداهای منحصر به فرد ایرلند است. در حال حاضر او Gathering، یک تصویر متحرک و جذاب از یک خانواده بزرگ ایرلندی و یک گل خون تازه را به سنت ادبی ایرلند ارائه می دهد، و ترکیب شعر قدیمی با شوک جدید. نه فرزند باقی مانده از قبیله هگارت در دوبلین جمع شده اند و از برادر شجاع خود، لیام، در دریا غرق شده اند. خواهر او، ورونیکا، بدن را جمع آوری می کند و شرکت مرده را نگه می دارد و از او راضی می کند که او را با او تقسیم می کند - چیزی که در خانه مادربزرگش در زمستان سال 1968 اتفاق افتاد. همانطور که انریایت خط خطای خیانت و رستگاری را از طریق سه نسل، هوش، جهان را به یک کسر تبدیل می کند و در نور جدید و فراموش نشدنی به ما می دهد. جمع آوری یک حماسه خانوادگی جسور، شوخ، و روشنگری است که از طریق چشمک زدن ان آنایت روشن شده است. این یک رمان درباره عشق و ناامیدی است، در مورد چگونگی پیدایش خاطرات و اسرار، و چگونگی سرنوشت در بدن، نه در ستارگان نوشته شده است.


خرید کتاب گردهمایی
جستجوی کتاب گردهمایی در گودریدز

معرفی کتاب گردهمایی از نگاه کاربران
من نمی تونم به کسی فکر کنم که این کتاب را توصیه می کند. من نمی توانم فهمیدم که چگونه برنده جایزه بوکر شد. جمع آوری یک داستان فوق العاده افسرده در مورد یک زن به نام ورونیکا است که به دوران کودکی خود در ایرلند باز می گردد تا در مراسم خاکسپاری برادرش لیام به آنجا برود. او از یک خانواده بزرگ ایرلندی (12 خواهر و برادر و 9 نفر از آنها در این رمان حضور دارد) و البته روابط پیچیده ای وجود دارد. یک سری خانواده بزرگ وجود دارد که در خط اول کتاب ذکر شده است، اما به طرز باور نکردنی آشکار است که من نمی فهمم چرا آن را به عنوان این رویداد بزرگ معرفی کردیم که باید به آرامی نمایش داده شود. به نظر می رسد که آن باید صحنه ی آغازین باشد تا بقیه ی کتاب را بفهمد که در زندگی این افراد چه معنایی دارد. این نوشتار یک جمله است که پس از دیگری، یک جمله کوچک شاعرانه بعد از دیگری، همراه با سه یا چهار عدد کاما، مثل این است. چگونه این نشان دهنده یکmandmandal از زبان انگلیسی است، @ به عنوان Ive خوانده شده در دیگر بررسی ها، من مطمئن نیستم. داستان داستان اختلاف است. من از یک نسل به بعد (و بعد) گیج کننده و خسته کننده بودم. این نوع پیچ و تاب ها همواره من را ناراحت نمی کنند، اما در این مورد آنها به سمت اوج نرسیده بودند. شخصیت اصلی ما در حال رشد نیست، یادگیری، تغییر، چیزهای بدی است. جهش در زمان بی معنی بود. برای من بزرگترین نقص در این رمان این است که ما هرگز نباید واقعا درک عمیق عشق را که ورونیکا برای لیام احساس می کرد. ما گفته ایم که آنجا هستیم و ما غم و اندوه Veronicas را نشان می دهیم، اما در همه کسانی که به عقب بازگشته اند، ما هیچگاه لحظات مناقشه بین ورونیکا و لیام را نشان نمی دهیم که آنها را به شدت به هم متصل می کنند تا واکنش او را نسبت به مرگ او تضمین کند. بنابراین، ارزیابی من: این به اندازه کافی عمیق برای اثبات موضوع افسرده نبود. این یکی را امتحان کنید

مشاهده لینک اصلی
آن انریت در \"جمع آوری\" (برنده جایزه بوکر مرد داستانی برای داستان 2007) داستان داستان یک خانواده تلخ و کبود را در پروسۀ تلخ و کبودی داستان می گوید. من برای سوار شدن به آنجا مینشستم - هرچند من کاملا مطمئن نیستم که می خواهم بروم. ورنیکا هگرتی داستان درباره خانواده ی کاتولیک ایرلندی که دوازده بچه دارد روایت می کند. او به ویژه در مورد یک رویداد نگران کننده که در تابستان رخ می دهد زمانی که او و دو خواهر و برادرش، لیام و کیتی، برای مادربزرگ زندگی می کنند ارسال می شوند. لیام هرگز از حوادث آن تابستان نتوانسته است، و سی سال بعد خود را به قتل رساند. ورونیکا، زندگی خود را در خارج از تصویر بی نقص، عمیقا در داخل رنج می برد. این رمان نوعی سفر (اگرچه نه کاملا خطی) از خاطرات وحشیانه و درشت ورونیکا است که مستقیما به برخورد با مرگ، بیداری و مراسم تشییع جنازه لیام تبدیل شده است. با وجود موضوع، من نوشتن را لذت بخش پیدا کردم. نه، بیش از لذت بخش، قانع کننده. خواننده غول پیکر آن را خلاصه کرد: \"افسوس، اما مجذوب قابل خواندن است.\" من بینش را به جهان کاتولیک ایرلندی دوست داشتم. من بیشتر از کاراکتر مادر که دوازده کودک متولد شده بود و هفت نفر را ناکام گذاشتم و از زندگی بسیار جدا شده بودم، نتوانستم ورونیکا را به خاطر بیاورم. به طور کلی احساس کردم که مسئله دشواری سوء استفاده واقع گرایانه، اما احترام گذاشته شده است. همچنین، پایان، من فکر کردم، به شدت کشیده شد. (نگاه کنید به آنجا، من در مورد پایان بدون اسپویلر توضیح دادم. تیم را ترک کنید.) آن انریت یک هدیه دارد، و در آینده نزدیک چیزی را در لیست بازخوردم قرار می دهم.

مشاهده لینک اصلی
برای من، دو نوع از برندهای بوکر-قیمت وجود دارد: آنهایی که من دوست دارم مانند مارگارت اتوود، و یا آنهایی که احساس مضحک نخبه ای دارند. متاسفانه این یک نوع از سطل گذشته است. من واقعا سبک خود را با ساختارهای بسیار گرانشی پیچیده و جملات بسیار طولانی به عنوان â € ~normalâ € ™ انگلیسی دوست دارم. احساس کردم نویسنده ام تلاش کرده چیزی را اثبات کند. اگر این بخشی از چالش من برای این سال نبود، مطمئن نیستم که من آن را تمام کرده ام. در نهایت خیلی بهتر بود (یا به سبک او استفاده می شد) اما هنوز چیزهای زیادی وجود داشت که من را ناراحت کرد داستان های اختراع شده در داستان داستان خاطرات. در نهایت من نمی دانستم که چه چیز دیگری را باور کنم - که من می دانم بخشی از نقطه او در اینجا است: چیزهایی که به نظر نمی رسد، اما خواندن بسیار دشوار است. به خصوص با سبک نوشتن او ترکیب شده است. بخش هایی از فضای من واقعا دوست دارم، اما دیگر عناصر را متعادل نکردم. خواهران و برادران هگارتي در پشت سر آنها قرار داشتند و احتمالا ما حتی در آن زمان به سن ازدواج رفتیم: \"راهها و پله ها\" به عنوان افرادی که به سر و وضع می رفتند، هرچند اکنون راه پله ها دو طرفه بودند شکافها و شکافها و عدم تناسب بین یک چرخه چربی و بعد. رشد کردیم، همه ما مثل یک فاجعه بودیم، هر کدام از ما: همه ما به اشتباه نگاه کردیم

مشاهده لینک اصلی
دور همی. (2007). آن Enright. *** این برنده جایزه منن بوکر در سال 2007 بود. من در لیست کوتاهی برای آن سال نگاه نکردم، اما به طور کلی خیلی خسته کننده بودم. اگر چه نویسنده دارای یک راه با کلمات است، او کمتر از یک راه با یک طرح است. این طرح در اطراف خاطرات ورونیکا هگارتای متمرکز می شود، به طوری که او در انتظار تولد خانواده اش از سراسر جهان برای شرکت در مراسم خاکسپاری برادر کوچکترش، لیام است. لیام با راه رفتن به دریا در ساحل برایتون، خودکشی کرد. او حتی در جیبش سنگهایی گذاشت تا مطمئن شود که او غرق شد. شما را از Virginia Youknowwho به یاد می آورید؟ افکار ورونیکا آنچه که او از خانواده اش می داند را بازبینی می کند، تا آنجا که به پدربزرگ و مادربزرگش می رود. در اینجا، برخی از منافع وجود دارد، اما، پس از آن، او مطمئن نیست که او به خوبی آن را به یاد داشته باشید. او دارای هشت برادر و خواهر است، به طوری که بسیاری از فرصت های مربوط به زیر قطعه، حتی اگر این چیزی نیست که او می خواهد انجام دهد. در کل، درخشش ظریف داستان ناهموار در اینجا وجود دارد که با استفاده با شکوه از زبان انجام می شود، اما توجه کمی به خواننده اش وجود دارد. به طور کلی، من با رمان و این واقعیت که مان مان را گرفتار کردم، ناامید شدم؛ اما، دوباره من فهرست فهرست کوتاهی را مشاهده نکردم.

مشاهده لینک اصلی
غم و اندوه خالص ... با ناراحتی و تردید رنگ می شود. خاطرات ناامن احساساتی که نمیتوانند برداشته شوند یا کنترل نشوند. مخلوط کردن و شستن یک احساس در بالای دیگری؛ زشت، ناامید کننده، دیوانه کننده است. این یکی از کتابهای مرسوم ترین است که تا به حال خوانده ام، به زیبایی. مواد تاریک، غم انگیز، و آهسته به طور کامل تجزیه و تحلیل. این پرتره از یک زن و از دست دادن او (همچنین به دنبال کسب چیزی است) از یک زمان و مکان به دیگری؛ از واقعیت خارجی تا ادراکاتش از آن، به یک حدس و گمان از دیدگاههایی که ممکن بود و ممکن بود، و همه چیز را به عقب برگرداند، بدون اینکه مجبور و یا نادرست باشد. این یک کتاب در مورد از دست رفتن، تحقیر، ناامیدی، آشفتگی درونی است. این نوشتار به شیوه ای شاعرانه و آلی بود. دیدگاه و زبان یک تصویر از حوادث را از طریق یک مه دچار نقاشی می کند و در نهایت به یک دقت تیز تبدیل می شود که شما از آن دور خواهید بود. بدیهی است، من توسط Enrights تصویر از وحشت wooed.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گردهمایی


 کتاب نمی خواهم درباره اش حرف بزنم
 کتاب بازگشت به زندگی
 کتاب ترز دکرو
 کتاب همه بدون استثنا
 کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم
 کتاب عنکبوت